Search

PVC Gasket Profiles

Cam balkon fitilleri
View as Grid List
Sort by

Cam Balkon Fitili / 10mm cama göre küçük "h" fitil

CB-9010 kodlu fitil 10mm camlara göre, bitimlere kullanılan tek yapraklı bir "h" fitildir. Stoklarımızda bir adeti 6 metre olarak bulunur ve en az bir adet olarak satılır.
Call for pricing

Cam Balkon Fitili / 8mm cama göre büyük "H"

CB449 kodlu fitil, 8mm camlara göre, çift yapraklı bir "H" fitildir. Cam balkonlarda, camların aralarına kullanılır. Stoklarımızda bir adeti 6 metre olarak bulunur ve en az bir adet olarak satılır.
Call for pricing

Cam Balkon Fitili / 8mm cama göre küçük "h" fitil

CB-440 kodlu fitil cam balkonlarda 8mm camlara göre bitimlerde kullanılır. Tek yapraklı bir "h" fitildir. Stoklarımızda bir adeti 6 metre olarak bulunur ve en az bir adet olarak satılır.
Call for pricing

Cam Balkon Fitili / 10mm cama göre büyük "H" fitil

CB229 kodlu fitil, 8mm camlara göre, çift yapraklı bir "H" fitildir. Cam balkonlarda, camların aralarında kullanılır. Stoklarımızda bir adeti 6 metre olarak bulunur ve en az bir adet olarak satılır.
Call for pricing

Ofis bölme camı birleştirme fitili - 10mm cama göre

3M bantlı H fitilleri, ofis bölme sistemlerinde camları birleştirmek için kullanılan yüksek performanslı, görselliği bozmayan ürünlerdir. Bu fitille ofis bölme sistemlerinde kullanılan 10mm kalınlığındaki camları rahatlık ve güvenle birleştirmiş olursunuz. Bir adet uzunluğu 310cm'dir.
Call for pricing

Ofis bölme camı birleştirme fitili - 12mm cama göre

3M bantlı H fitilleri, ofis bölme sistemlerinde camları birleştirmek için kullanılan yüksek performanslı, görselliği bozmayan ürünlerdir. Bu fitille ofis bölme sistemlerinde kullanılan 12mm kalınlığındaki camları rahatlık ve güvenle birleştirmiş olursunuz. Bir adet uzunluğu 310cm'dir.
Call for pricing

Ofis bölme camı birleştirme fitili - 8mm cama göre

3M bantlı H fitilleri, ofis bölme sistemlerinde camları birleştirmek için kullanılan yüksek performanslı, görselliği bozmayan ürünlerdir. Bu fitille ofis bölme sistemlerinde kullanılan 8mm kalınlığındaki camları rahatlık ve güvenle birleştirmiş olursunuz. Bir adet uzunluğu 300cm'dir.
Call for pricing
Filters
Sort
display